[Головна] [Дошки]

Ця дошка ще не має опису. Ваші побажання - /feedback/ .

Спілкування: Супротив сучасному фашизму та тоталітаризму.

Супротив сучасному фашизму та тоталітаризму.

Доброзичливець 23:29, 08.07.2017 #159

Як мене сука бомбить - це якийсь пиздець. За два останні дні мене забанили на фейсбуці та на ібеї. Я там нічого не робив. Хіба що заходив через тор, у всьому іншому - звичайний відвідувач. Декілька тижнів тому - мене забанили у скайпі. У скайпі можна реєструватися за допомогою емайла, але з вірогідніст'ю 101%, через декілька днів Вас заблокоють та будуть ВИМАГАТИ прив'язати номер мобільного.

БЛЯДЬ!! Ці суки пройобують тоннами данні користувачів, якщо і платять штрафи - то копійчані. І вони забороняють мені самому дбати про свою безпеку!! От ножа - я можу тримати вдома (пройоб ментів!), а от викинути їх троянів - не можна.

Коли трохи відбомбився, я зрозумів що настала ера м'якого тоталітаризму. Такий собі ФАШИЗМ з людським обличчям. Ніхто не запрошує Вас до газенвагену, але корпорації гнуть свою лінію.

Тому... в пізду та нахуй - я перестаю користуватися соціальними сервісами, єдине що зостається для спілкування - jabber. А там хто зна... може створю свою власну соціальну мережу у торі. ВІЛЬНУ. Для вільних людей. Я вже навідь знаю як я їі побудую.

Доброзичливець 11:19, 10.07.2017 #319

Обліковий запис Microsoft

Незвичайна дія під час входу

Під час останнього входу до облікового запису Microsoft *****@gmail.com відбувалося щось

незвичайне. Задля вашої безпеки ми маємо поставити вам додаткове контрольне запитання.

Дані для входу:

Країна/регіон: Швейцарія

IP-адреса: 176.10.99.206

Дата: 10.07.2017 10:11 (GMT)

Якщо це були ви, можете не перейматися та не звертати уваги на це повідомлення електронної

пошти.

Якщо ви не впевнені, що це справді були ви, можливо, зловмисник дізнався ваш пароль.

Перевірте свої останні дії, і ми допоможемо вам виправити ситуацію.

Переглянути останні дії [account.microsoft.com]

Щоб відмовитися від сповіщень щодо захисту або змінити адресу, на яку вони надходять,

клацніть тут [account.live.com].

Дякуємо,

служба підтримки облікових записів Microsoft

Доброзичливець 05:22, 11.07.2017 #320

сильно). А взагалі що заважає завести купу електронок. Є аналоги скайпу на лінуксі, чим погано

Доброзичливець 11:46, 20.07.2017 #325

Є аналоги скайпу на лінуксі, чим погано

Бізнесбляді вимагають скайп і не вміють нічим іншим.

bbcode:      

Зображення:
Автор: