[Головна] [Дошки]

Ця дошка ще не має опису. Ваші побажання - /feedback/ .

Музика: 00

00

Доброзичливець 02:04, 26.03.2017 #150

http://z0r.de/2133

Го влаштуємо тут атмосферку нульових, поки все виглядає так олдово.

Доброзичливець 02:13, 26.03.2017 #248

zor.de

А заодно скажіть, чи існує зараз аналог флеша? Ну, щоб анімація, аудіо та якісь скрипти для взаємодії та це все запакувати у один файл, який можна відтворювати майже на будь-якому девайсі.

Доброзичливець 02:44, 26.03.2017 #249

zor.de

Доброзичливець 04:22, 26.03.2017 #250

zor.de

Схоже, що повноцінної заміни флеша з його .SWF немає і вже не буде.

JavaFX - юзає отой мерзенний .JAR і складне у використанні через свою навороченість та універсальність (та чомусь Adobe це не заважало створити щось більш юзабельне).

Silverlight - юзає свій старий .XAP, нічого особливого. Воно все Шindows onli, тому нема шляху.

HTML5 - це чудо взагалі нічого толком не має, або я сліпий.

І жоден з перелічених (а крім них більше нічого і не знайшов) не пропонує зручного засобу розробки, який був у Adobe. Там можна було і анімацію запиляти (з технологією морфінгу і все таке), і музичку запакувати, і швиденько накидати скріптик. Не кажучи вже про те, що тільки флеш нормально справлявся з однаковим відображенням контенту на всіх платформах.

А всі так хотіли йому смерті. Мрії здійснюються, курва.

Адмін 11:01, 26.03.2017 #251

Що це ти сюди приніс на лопаті і чому воно в мене не працює?

Навідь коли дозволив йому ходити у його cdn.

Одразу не сподобалися кнопки facebook'а та вкудахту.

Більше схоже на (несплачену!) рекламу ресурсу.

Доброзичливець 14:10, 26.03.2017 #252

z0r.de

Це типу предок отих ваших популярних коубів та вайнів.

чому воно в мене не працює?

Перевір, чи Adobe Flash працює. Ну і чи ти не з ослика сидиш.

Більше схоже на (несплачену!) рекламу ресурсу.

Рекламувати щось на анарчі зараз? Ліл, ще й платити. Вигідніше і з таким же успіхом можна у себе на локалхості рекламувати. Без образ одмен, пане одмен

Доброзичливець 14:29, 26.03.2017 #253

Упс. Переплутав spoiler та strong. Знову.

Доброзичливець 21:30, 26.03.2017 #254

Без образ одмен, пане одмен

та все норм

Перевір, чи Adobe Flash працює. Ну і чи ти не з ослика сидиш.

хром у окремій віртуалці (щоб гіна не начіпляти).

мабудь в хромі вже немає флешу.

Упс. Переплутав spoiler та strong. Знову.

s - stroke - "закреслено".

Доброзичливець 08:16, 27.03.2017 #255

Ліл, ОПику, шо не так із html5? Норм же. Ну є ще webgl для особливої публіки

>Не кажучи вже про те, що тільки флеш нормально справлявся з однаковим відображенням контенту на всіх платформах.

>Перевір, чи Adobe Flash працює. Ну і чи ти не з ослика сидиш.

В голосину.

Втім накидайте більше контунту для атмосфери нульових!

Доброзичливець 16:36, 28.03.2017 #256

>>255

В голосину

І дарма, бо я щойно перевірив ослика11 на тому сайті - працює.

шо не так із html5

А ти уяви, як на ньому щось розроблятиме людина, що пов'язана з web-розробкою трохи менше, ніж ніяк. Я колись пробував - це йобане пекло та невиправдані зусилля.

Якщо він справді норм, то порадь якесь середовище розробки та таке, щоб десь в межах (текстовий редактор; Unity5).

Взагалі я не якийсь там фанат Adobe, але ця ситуація мене чомусь засмучує. Чому я маю вибирати 1, а не 2, коли 1 немає ніяких профітів у порівнянні з 2? Тому, що так більшість хоче? Тому, що швабодка?

є ще webgl

Не доводилось його ковиряти. Це ж наче набір js-костилів технологія для ефективнішої роботи з 3D-графіном у браузері.

Питань би не виникло, якби проблема була суто в можливостях. Питання якраз в інфраструктурі. І не бачу її у HTML5 зі свого дивану.

Доброзичливець 17:19, 28.03.2017 #257

zor.de

Доброзичливець 07:37, 31.03.2017 #259

Ну, хз мені у webstorm'і норм.

Шо ж поробиш зараз веб-технології влізіли куди треба і не треба: тут і електрон(для декстопа), і фонгеп(для мобайла), і ще всякі метеори та реакти.

Профіт (для вебу) у тому шо це натівна технологія для будь-якого бравзера. А скажімо, для мобільних девайсів це ультра-критично.

WebGL це графічний і фізичний рушій для рендеренгу всякої піздоти від 3d карт до ігор, втім наскільки пам'ятаю його ще на всі нормально підтримують.

Доброзичливець 20:52, 09.04.2017 #262

WebGL це графічний і фізичний рушій для рендеренгу всякої піздоти від 3d карт до ігор, втім наскільки пам'ятаю його ще на всі нормально підтримують.

кажуть гальмує дико

bbcode:      

Зображення:
Автор: