[Головна] [Дошки]

Адміністративний форум. Скарги та пропозиції задоволених. Створення нових дошок, фікс багів та реалізація нових фіч. Роздача слонів та банів non-stop 24x7. І нехай ніхто не піде ображеним !Скарги та пропозиції - Зауваження. Обговорення НОВИХ правил. Вони - є!!

Зауваження. Обговорення НОВИХ правил. Вони - є!!

Доброзичливець 16:30, 02.12.2016 #131


1) Капча. Серйозно? При швидкості постингу один пост на кілька діб?

2) Капча. Легше висрати собі очі, ніж її побачити.

3) Вотермарка. Трохи змінює кольори картинки, псуючи її. Не потрібна. Або можна зробити додавання вотермарки за бажанням постера.

3) Прев'ю. Надто маленьке. Пропоную збільшити втричі. Також при кліку на картинці її розтягує до меж екрану. В результаті чого картинка меншої роздільності розтягується просто огидно. Пропоную відкривати картинки в їх 100% розмірі, а не збільшувати.

4) Обов'язковість тексту в повідомленнях і ОП-постах. Іноді можна обійтись простою картинкою. Дописувати туди крапку, звісно, можна, але вона іноді псує задум дописувача.


Коте 10:56, 03.12.2016 #73

Дякую за відгуки! Капча така що сам далеко не з першого разу набираю, але на жаль якщо хоч трохи спростити то боти вже пробивають. Однозначно, з капчею буду щось вирішувати.

Дякую!

Мур! 11:00, 03.12.2016 #74

А взагалі у планах написати версію 2.0 вже на іншій базі та з іншими інструментами. Ця версія - стартова і тимчасова. Звісно ж - докладу максимум зусиль щоб міграція була непомітна користувачам (треди мають не постраждати).

Доброзичливець 12:19, 03.12.2016 #76

Дякую за відгук на відгук.

І все ж таки що з вотермаркою? Вона дійсно псує пікчури.

Кнопка Sage теж не заважала б.

Ну і правила, написані собачою, можна змінити. Вони виглядають абсолютно несерйозним набором речень. У наших реаліях краще було б написати маленький перелік типу:

1) Дитяче порно заборонено.

2) Оффтоп буде перенесений на відповідні дошки, тому пишіть там одразу і не ображайтесь потім на перенос ваших тредів.

3) Ще щось

І правила завжди можна буде доповнювати.

Дивно також, що з таким величезним переліком дошок відсутня /ero/

Доброзичливець 15:59, 03.12.2016 #77

> Ну і правила, написані собачою, можна змінити.

> Вони виглядають абсолютно несерйозним набором речень.

А я і не проти !

То була копіпаста, бо мені було лінь їх видумувати.

Якщо Ви їх сформулюєте і опубликуєте тут пропозицію правил - буду радий та вдячний!

Доброзичливець 16:21, 03.12.2016 #78

Для того, щоби написати правила, мені не заважало би знати ставлення адміна до постингу іноземними мовами, модерації та антиукраїнських форсів, якими переповнився перед смертю Учан, і які вбили дві третини онлайну на Файначі.

Можу запропонувати наступний перелік правил:

1) Анарч - український іміджбоард з українською мовою спілкування. Утримуйтесь від постингу іноземними мовами поза межами /int/.

2) Анарч - український іміджбоард. Під час постингу намагайтесь утримуватися від порушення законів України, закликів до їх порушення, а також антиукраїнської риторики.

3) Анарч - іміджбоард із великою кількістю дошок. Створюйте тематичні треди на відповідних дошках або будьте готові до того, що їх туди перенесуть. Не перетворюйте /b/ на свинарник.

4) Анарч - це іміджбоард зі свободою спілкування. Не плутайте її зі вседозволеністю. Утримуйтесь від постингу дитячого порно і матеріалів, що порушують закон.

5) Анарч - це борда, де діють правила. Пости та треди із недотриманням правил можуть бути видалені, а їх автори - забанені. Правила можуть змінюватись та доповнюватись.

Поки що достатньо. І окреме роз'яснення п.2: Ясона, адміна Учану, колись викликали в СБУ за порнографію на сайті. Краще заборонити її завчасно.

Останній додаток. Це тільки пропозиція правил. Приймати її в повному вигляді або щось змінити, приймати або зовсім не приймати такі правила - повністю на розсуд адміна.

Доброзичливець 17:22, 03.12.2016 #79

#2 та #4 - одне й то самє. ЦП, річовини - усе це "утримуватися від порушення законів України"

Запропоную пункт:

6) Кого не влаштовує - йдуть на хуй.

Доброзичливець 17:25, 03.12.2016 #80

Також треба якось сформулювати, що ресурс 18+ (тобто лайка може бути).

До речі, треба буде зробити якийсь popup "Мені вже є 18+" з двома кнопками:

1. Так (залишаємося на сайті)

2. Ні (форвард на vk.com)

Доброзичливець 17:27, 03.12.2016 #81

І до речі, створення дошок користувачами тут відсутнє - створюю на замовлення за $100500 (хоча і стачить просто "дякую").

Скарги та пропозиції: Зауваження. Обговорення НОВИХ правил. Вони - є!!

Доброзичливець 17:34, 03.12.2016 #82

"Кнопка Sage теж не заважала б."

Що вона має робити ?

PS: Гадаю що нова версія буде в середені-кінці зими. До того часу треба буде не тільки попрограммувати, але й заробити гроші на нове залізо. І чекаю виходу нових процессорів AMD. Зараз сайт працює на супер-залізі (див фото) і такому ж софті. :))

Доброзичливець 17:42, 03.12.2016 #83

Кнопка Sage не піднімає тред над іншими. Пост додається, але тред залишається на своїй позиції.

Доброзичливець 17:46, 03.12.2016 #84

1) Анарч - український іміджбоард з українською мовою спілкування. Утримуйтесь від постингу іноземними мовами поза межами /int/.

2) Анарч - український іміджбоард. Під час постингу намагайтесь утримуватися від порушення законів України, закликів до їх порушення, а також антиукраїнської риторики.

3) Анарч - іміджбоард із великою кількістю дошок. Створюйте тематичні треди на відповідних дошках або будьте готові до того, що їх туди перенесуть. Не перетворюйте /b/ на свинарник.

4) Анарч - це іміджбоард без цензури. Кого не влаштовує - йдуть на хуй.

5) Анарч - це борда, де діють правила. Пости та треди із недотриманням правил можуть бути видалені, а їх автори - забанені. Правила можуть змінюватись та доповнюватись.

Доброзичливець 18:05, 03.12.2016 #85

Правила оновлено (додав про 18). Дякую!

Доброзичливець 12:55, 07.12.2016 #88

Ще трохи зауважень:

1) Час постів не збігається із реальним часом. Анарч живе в іншій часовій смузі?

2) Незрозуміла нумерація повідомлень. У /wm/ тільки два поста, а нумерація ОП-поста 132 (це номер треду чи що?), другого поста - 87. На всіх інших бордах кожна дошка має свій лічильник постів. Раджу зробити так само. Не те, щоби це було критично важливо, але куди звичніше бачити різні лічильники постів для кожної дошки. Ну й нумерація тредів не потрібна. Теж краще прибрати, бо схоже, що ОП-пости тредів випадають з лічильнику повідомлень.

3) Відсутня кнопка швидкої відповіді. Замість натискання неї доводиться самостійно вставляти цей знак > хоча він і не вказує на номер посту, на який відповідає дописувач.

Доброзичливець 10:44, 15.12.2016 #92

>>131

Якщо я правильно зрозумів, то борда буде допилюватись?

Трохи зауважень: щось зробити з капчею і кнопка відповіді на пост не завадила б.

Доброзичливець 17:43, 15.12.2016 #93

Борда буде допилюваться ЗАВЖДИ

Скарги та пропозиції: Зауваження. Обговорення НОВИХ правил. Вони - є!!

Доброзичливець 13:38, 04.02.2017 #131

>>93

З цього треба було починати.

Що стосується ботів та капчі, то можу порадити запиляти пастки для ботів. Порожні і невидимі для користувача поля. Боти заповнюватимуть їх і так можна буде відсіювати спам.

А капчу таки треба змінити, або хоч додати кнопку для підвантаження іншого зображення, бо інколи її просто неможливо прочитати. (пощу 5 раз...)

І з дизайном щось зробити, бо не зручний.

Доброзичливець 14:22, 04.02.2017 #132

З приводу капчі... є думка зробити капчу через жаббер. Тобто людина щоб почати писати отримує рандомний пароль від мого жаббер бота. Ну і отримує змогу писати хвилин так на 20. Зберігати жаббери на сервері - потреби не має.

З приводу дизайну... От тут філософське. Борда пилялася так щоб могла праювати і в links2. Тобто людина що дбає про свою приватність і не використовує JS могла сюжи писати. З іншого боку - ЖС дає багато зручностей (яких тут немає). Ось я і гадаю - чи треба їх пиляти. Але ж то буде ЖС через яких можна навставляти безліч анальних зондів... Розмірковую далі.

Скарги та пропозиції: Зауваження. Обговорення НОВИХ правил. Вони - є!!

Доброзичливець 17:11, 04.02.2017 #135

Справа не тільки у жс. Я хоч і сам не дуже дезігнер, але, по-моєму, треба щось зробити з отим мета-рядком посту. Ім'я користувача, час, дата, номер - все це трохи зливається з самим коментарем. Форма для нового посту буде краще виглядати, якщо її центрувати, ніж коли вона отак ліворуч "лежить".

Для функціоналу, який використовує жс можна зробити як у старому вбудованому лялькоскрипті. За замовчуванням воно вимкнено, а увікму, увікну, увікнук... вікмути можна натисканням на кнопку. І якесь попередження при увімкненні видавати.

Доброзичливець 17:20, 04.02.2017 #137

І що з постингом? Тут премодерація?

Доброзичливець 20:43, 04.02.2017 #139

Премодерації - НЕМАЄ і не буде ніколи.

Максимум що може бути - деякі пости чи теми можуть бути доступні тільки із тору, але це ще не реалізовано поки що.

Є кеші данних та сторінок, тому пости зявляються не одразу.

Скарги та пропозиції: Зауваження. Обговорення НОВИХ правил. Вони - є!!

Доброзичливець 21:19, 04.02.2017 #141

Радий, що немає, інакше то була б якась неправильна анархія, хех.

>деякі пости чи теми можуть бути доступні тільки із тору

Я здогадуюсь про які теми мова. А що станеться, якщо анарч стане комусь поперек горла і тебе шукатимуть? Ну, теоретично.

І якщо це не секрет, як сам сервак організований? Під ліжком нода, а на хостингу просто якась магічна хрінь, яка дає доступ для користувачів зі звичайних інтернетів?

Доброзичливець 22:13, 04.02.2017 #142

Сервер під ліжком, хостингу - немає. Як правило хостери не люблять коли їх арендовані сервери використовують як проксі. Сам по собі домен у .org.ua це вже деанон, так що дуже ховатися не має сенсу.

Тому у правилах "Під час постингу намагайтесь утримуватися від порушення законів України, закликів до їх порушення, а також антиукраїнської риторики"

Тому і є доступ із тора - хочте анонімності - постіть із тора. Бо я теж мусю дотримуватися законів і мене можуть зобов'язати. Якщо ви розумієте. Проте - все чесно, бо я попереджаю та надаю можливість. Я принципово не погоджуюсь із тим що на анонімній борді(!!), наприклад двач, банять за проксі та тор.

Доброзичливець 11:11, 12.02.2017 #172

3) Вотермарка. Трохи змінює кольори картинки, псуючи її. Не потрібна.

1. Перестискання пікчі потрібне щоб уникнути витоку exif-тегів у jpg. Скажімо можлива ситуація, коли ви старанно замазали своє обличчя, а у jpg'зі у тегах так і залишилося preview 640*480 із орігинальним фото. Та ще й gps координати. Гарантований спосіб їх позбутися: сконвертувати jpg -> bmp -> jpg. Оце і відбувається на сервері.

2. Ватермарка захищає мене від надмірного трафіку - щоб інші сайти не показували пікчі із мого серверу.

3. Максимальний розмір пікчі збільшено до full hd (було - просто hd).

Доброзичливець 05:26, 02.06.2017 #285

Ватермарка захищає мене від надмірного трафіку - щоб інші сайти не показували пікчі із мого серверу.

Чому б не заборонити хотлінкінг просто?bbcode:      

Зображення:
Автор: