[Головна] [Дошки]

Ця дошка ще не має опису. Ваші побажання - /feedback/ .

Маячня: Спеціальний трід для ниття про складність капчі

Спеціальний трід для ниття про складність капчі

Доброзичливець 18:44, 05.02.2017 #144

Тут пропоную нити і писати скільки разів підряд вам не вдалось запостити.

Адмін. Дійсно адмін. 21:34, 05.02.2017 #151

В мене рази по 4-5 не вдається ввести капчу. :(( Блядь. І в цьому пості - теж.

Доброзичливець 21:47, 05.02.2017 #152

Трошки спростив. Побачимо чи багато буде спаму. (почищу борду за джва дні)

PS: В принципі попередня капча відбиває 99.9999% спамерів, але є одна курва с гарною нейронною мережею - від нього один-джва пости проривалося. А ось з легкою капчею - засирають дуже шведко. :( Мені багато чого в житті похую - в тому ж рахунку мені й не хочеться чистити борду від спаму ботів.

Маячня: Спеціальний трід для ниття про складність капчі

Доброзичливець 22:43, 05.02.2017 #153

Це, по-твоєму, трохи? Та тепер вона читабельна! Небо і земля!

До речі, там на файначі саме вирішують, куди звалювати, бо все остаточно поламалось, а одмена нема вже багато місяців.

http://fajno.in/b/2693/#3568

Це шанс отримати трохи користувачів. Якщо не вдасться, то анарч не чекає нічого хорошого, імхо. Хіба ти його зробиш російськомовним і переманюватимеш жителів /ukr мейлача.

Уфф... Якби я був адміном, то одразу би наобіцяв анонімам всяких пречудових фіч та ламповості, або хоч поділився справжніми планами. А всі, що я досі зустрічав чогось мовчать. І для цього не треба універсали писати, достатньо кількох постів. Що тут буде, а чого не буде. Як буде виглядати модерація і чи буде вона etc.

Доброзичливець 09:23, 06.02.2017 #154

Ну... засирати борду коллезі - то не гарно. Але якщо Ви віднесете мою думку на файнач - буду не против.

1. Я маю досвід розвитку успішного проекту, тому розумію що створити успішний портал - це надовго - треба 2-3 роки. Не менше. І я вже на це підписався. Тому можу Вас запевнити, що через рік я не зникну.

2. Проект не коммерційний і тут свої плюси та мінуси - по факту бюджету на розвиток не існує (сподіваюсь Ви розумієте що час та гроші це одне й те саме). Тому борда розвивається повільно. На жаль.

Якщо скласти 1+2 то: я не обіцяю бурхливий розвиток, я обіцяю стабільне і поступове покращення вашого життя.

Щиро Ваш, Віктор Федорович.

Доброзичливець 10:11, 06.02.2017 #155

> Проект не коммерційний

Зараз він крутиться "під ліжком" на компьютері розміром з пачку цигарок, та з потужністью планшету 2-3 річної давнини. І повірте, те що воно стабільно та швидко процює - це не за рахунок пари xenon'ів, 192gb RAM, SSD та дохуліону грошей.

І зараз же, в гаражі, я збираю кластер з 8-16 raspberry pi 3 (вже приїхали з китаю), що будуть обслуговувати виключно цей проект. Орієнтовно буде задіюяно за 1-2 місяці (комплектуха є на 90%, а от з 10% проїбався - треба чекати з алі).

Це та робота що проводиться але їі не видно борді. - Крім банального программування тут до чортиків адміністрування та навідь слюсарної роботи.

Доброзичливець 10:21, 06.02.2017 #156

> Це, по-твоєму, трохи? Та тепер вона читабельна!

> Небо і земля!

Ну тоді хуй з ним - нех так і буде. Буду раз на тиждень підчищати гівно за ботами.

Доброзичливець 18:26, 06.02.2017 #158

о. вже прийшов той півень із вітамінками та нейронною мережею, що я про нього писав.

Доброзичливець 11:04, 12.02.2017 #171

Це шанс отримати трохи користувачів. Якщо не вдасться, то анарч не чекає нічого хорошого
Мене це не лякає, бо я дуже амбіційний. Моя позиція: "Все одно ви всі опинитесь тут, з часом" :)) Файнач почали у мене форсити у вересні. І де він тепер? Ще один адмін-"неосилятор". Ну начепив одразу купу свистілок-перділок, а воно не злетіло. Вірніше - злетіло, але низько. От і кинув. На таку дрібноту не звертаю уваги.

А я поки буду продовжувати готувати свій борщ сервер.

Доброзичливець 18:54, 12.02.2017 #173

(повзпройшов) Який цікавий та говіркий адмін. Підпишусь на його треди.

Доброзичливець 17:27, 13.02.2017 #174

Капча норм - 5 хвилин політ нормальний

Доброзичливець 21:11, 09.03.2017 #185

Лол, ця борда з капчами Дарк соулс серед борд! Анони не будуть сратися тут, у них просто не буде часу та сил на це. Поки вони будуть розгадувати капчі - знесиляться.

Доброзичливець 00:27, 18.03.2017 #228

>>185

Тю, та ти ж не бачив старої капчі, судячи по даті поста. А її навіть з першого разу не могли ввести ні аноніми, ні адмін, ні Аллах.

Адмін 21:24, 18.03.2017 #233

Тю, та ти ж не бачив старої капчі, судячи по даті поста. А її навіть з першого разу не могли ввести ні аноніми, ні адмін, ні Аллах.

Анарчую. Свята правда.

bbcode:      

Зображення:
Автор: